O mistrzostwach…

acawc-logo-rgb

Czym są Mistrzostwa Świata ACA?

Mistrzostwa Świata Adobe Certified Associate (ACA) to międzynarodowy konkurs organizowany przez firmę Certiport, Inc. dla uczniów i studentów sprawdzający poziom umiejętności projektowania za pomocą programów Adobe Photoshop, Illustrator i InDesig. Najlepsi studenci z krajów biorących udział w mistrzostwach, zapraszani są do ścisłego finału, rozgrywanego w USA, którego celem jest wykonanie określonego zadania projektowego dla wybranej przez Certiport partnerskiej organizacji non profit. W niektórych krajach lub regionach finaliści mistrzostw świata wyłaniani są podczas finału narodowych Mistrzostw Świata. Zwycięzcy tego etapu kwalifikują się automatycznie do wzięcia udziału w finale światowym.

Każdy kraj biorący udział w mistrzostwach może wprowadzać własne, dodatkowe zapisy w regulaminach kwalifikacji.

Fundacja IT, jako jedyny autoryzowany partner firmy Certiport w Polsce, zaprasza do rundy kwalifikacyjnej wybrane instytucje edukacyjne z całego kraju.

Zapraszamy do aktywnego wspierania finansowego wyjazdu reprezentacji Polski na finały tej edycji Mistrzostw Świata oraz kolejnych edycji.

Sponsorzy i ambasadorzy wyjazdu kandydatów na Mistrzostwa mogą liczyć na szereg korzyści wizerunkowych, między innymi pojawienie się w krajowych i światowych newsach dotyczących Mistrzostw Świata oraz znaleźć się w oficjalnych kanałach marketingowych Fundacji IT i Certiport.

Odwiedź oficjalną stronę Mistrzostw Świata: ACAWC 2017


Informacje o organizatorach


fundacja-it

Fundacja IT została powołana, aby pomagać firmom oraz instytucjom w osiąganiu najbardziej ambitnych celów edukacyjnych.

Fundacja IT działa nieprzerwanie od 2005 roku na rzecz budowania nowoczesnego i wykształconego społeczeństwa informacyjnego, poprzez działalność edukacyjną, informacyjną oraz integracyjną. Firma jest zaangażowana w największe i najbardziej ekscytujące programy edukacyjne na świecie.

Najważniejszym zadaniem Fundacji IT jest zwiększenie konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw oraz zwiększanie atrakcyjności zawodowej obywateli polskich na europejskim rynku pracy, poprzez działalność edukacyjną. Fundacja IT kładzie szczególny nacisk na technologie informacyjne, w tym szeroko rozumiane innowacyjne kształcenie kadr.

Wdrażanie rozwiązań proponowanych przez Fundację IT umożliwia uczniom, studentom, pracownikom, kursantom kształtowanie i rozwijanie podstawowych kompetencji cyfrowych, uwzględniając bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni oraz wynikających z tego tytułu zagrożeń, a także rozwijanie kompetencji cyfrowych poprzez naukę programowania.

Odwiedź oficjalną stronę organizatora: www.fundacja.it


certiport-pearson-logo_2016

Certiport (Certiport, Inc. a Pearson VUE business) to najdynamiczniej rozwijająca się a zarazem największa na świecie sieć ponad 12 tysięcy autoryzowanych centrów egzaminacyjnych. Autoryzowane egzaminy dostępne w centrum certyfikacji Certiport są niezwykle popularne w krajach zachodnich.

Począwszy od roku 1997, Certiport stał się niekwestionowanym liderem w dostarczaniu egzaminów certyfikacyjnych dla instytucji edukacyjnych oraz profesjonalistów działających w branży IT. W roku 2013, Certiport zintensyfikował swoje działania i zaznaczył swoją obecność również i w Polsce dzięki czemu liczba posiadaczy autoryzowanych certyfikatów renomowanych firm jak i liczba samych centrów egzaminacyjnych Certiport rośnie z miesiąca na miesiąc.

Certiport dostarcza 2 miliony egzaminów certyfikacyjnych rocznie w 148 krajach całego świata i w 27 różnych językach, co daje około 175 tysięcy egzaminów w skali miesiąca, około 5800 egzaminów w skali dziennej. Oznacza to, że co 15 sekund odbywa się 1 egzamin Certiport.

Certiport rozumie i bardzo docenia rozwiązania stosowane w polskim systemie edukacji, dlatego też polskie autoryzowane centra egzaminacyjne funkcjonują na specjalnych zasadach. Założenie autoryzowanego centrum egzaminacyjnego Certiport (Certiport Authorized Testing Center – CATC) nie wiąże się z żadnymi opłatami, ani z jakimkolwiek zobowiązaniem finansowym wynikającym z prowadzenia centrum.

Odwiedź oficjalną stronę organizatora: www.certiport.com

Mistrzostwa Świata Adobe Certified Associate